Предмет: Физика,
автор: elenapurij
Тепловий двигун, ККД якого 40%, виконав корисну роботу 500кДж. Яка кількість теплоти виділелась при згорані палива?
Варіанти відповідей:
1) 1,25 МДж
2) 5 МДж
3)1,5 МДж
4)2,25 МДж
З поясненням!!!!!!
Ответы
Автор ответа:
0
Ответ: 1) 1,25 МДж
Объяснение:
Дано:
A=500кДж
η=40%=0,4
------------------
Q-?
η=А/Q
Отсюда:
Q=A/η=500/0,4=1250кДж=1,25МДж
Похожие вопросы
Предмет: Геометрия,
автор: marina02201444
Предмет: Українська література,
автор: cokyrenko
Предмет: Английский язык,
автор: ajzan5779
Предмет: Алгебра,
автор: lapsakovaanastasia5
Предмет: Русский язык,
автор: kausi211209