Предмет: Физика,
автор: ludmilakernicna6
Для нагрівання на спиртівці 200г речовини від 25°С до 55°С спалили 2,5г спирту. Що це за речовина,і як ви знайшли?Прошуууу
Ответы
Автор ответа:
1
Объяснение:
Дано:
m1=200г=0,2кг
m2=2,5г=2,5*10-³кг
t1=25°C
t2=55°C
q=27*10⁶Дж/кг
============
с-?
Q1=Q2
cm1(t2-t1)=qm2=>
c=(qm2)/(m1(t2-t1))=
=(27*10⁶*2,5*10-³)/(0,2*(55-25))=
=11250Дж/кг°С - возможно водень
Похожие вопросы
Предмет: Информатика,
автор: leftekate
Предмет: Физика,
автор: tsynade17
Предмет: Геометрия,
автор: nastakorobka937
Предмет: Русский язык,
автор: Аноним
Предмет: Английский язык,
автор: Аноним