Предмет: Математика,
автор: karinamigasko
Ціна кілограма цукерок першого виду становить 100 грн, а другого 250 грн. Купили 2 кг цукерок другого виду. Скільки кілограмів цукерок першого виду можна купи- ти за ці гроші? -
с умовой 70 балов
Ответы
Автор ответа:
2
Ответ:
Пошаговое объяснение:
250 * 2 = 500 грн коштують 2 кг цукерок другого виду
500 : 100 = 5 кг цукерок першого виду можна купити за ці гроші
karinamigasko:
с умовой до задачи
Автор ответа:
1
Пошаговое объяснение:
1 кг конфет первого вида — 100 грн
1 кг конфет второго вида — 250 грн
Купили — 2 кг второго вида
2 кг второго вида — ? грн
Первого вида - ? кг конфет
1) 250 * 2 = 500 (грн) - стоимость 2 кг конфет второго вида
2) 500 : 100 = 5 (кг) - конфет первого вида можно купить за 500 грн
Похожие вопросы
Предмет: Английский язык,
автор: zadolinnah
Предмет: История,
автор: maksimpalienko2012
Предмет: Другие предметы,
автор: kirilisakov15
Предмет: Математика,
автор: allalysova1975