Предмет: Физика,
автор: Nikito2Chan
1)Максимальна сила струму в коливальному контурі радіоприймача 8 А, а довжина радіохвиль 2 м. Знайти амплітуду коливань заряду конденсатора.
Ответы
Автор ответа:
1
Ответ:
Для знаходження амплітуди коливань заряду конденсатора можна скористатися формулою:
I = ωCU
де I - максимальна сила струму, ω - кругова частота (ω = 2πf, де f - частота коливань), C - ємність конденсатора, U - амплітуда коливань заряду конденсатора.
Таким чином, амплітуда коливань заряду конденсатора буде:
U = I / (ωC)
Підставляючи дані:
I = 8 A
ω = 2πf, де f = c / λ, λ = 2 м
C - відомої немає
Для знаходження амплітуди коливань заряду конденсатора потрібно знати ємність конденсатора (C). Якщо дані про ємність конденсатора відсутні, то не можна знайти амплітуду коливань заряду конденсатора.
Похожие вопросы
Предмет: МХК,
автор: cakirevelina
Предмет: Математика,
автор: angetenarrompasso
Предмет: Другие предметы,
автор: anytka9999
Предмет: Другие предметы,
автор: tokennursulu
Предмет: Алгебра,
автор: Anlsadd