Предмет: Физика, автор: pups6968

Оптична сила лінзи дорівнює -2 дптр. Якою є фокусна відстань цієї лінзи? Напишіть з рішенням будь ласка

Ответы

Автор ответа: denisakimcuk364
0

Ответ:

0.5 м

Объяснение:

F=1:D=1:2=0,5 м

Похожие вопросы