Предмет: Астрономия,
автор: lipayirina47
На поверхніякої планети земної групи вага косманавта масою 60 кг буде найбільшою знайти цю вагу
Ответы
Автор ответа:
0
Вага космонавта залежить від гравітаційного прискорення на поверхні планети. Формула для обчислення ваги визначається як маса помножена на гравітаційне прискорення:
Вага=маса*гравітаційне прискорення
На Землі гравітаційне прискорення становить приблизно 9,8 м/с². Таким чином, вага космонавта на Землі буде:
Вага=60кг*9.8 м/с2(в квадрате)
Вага≈588 H
Отже, вага космонавта на поверхні Землі приблизно 588 Ньютона.
Можна «краща відповідь»?:)
Вага=маса*гравітаційне прискорення
На Землі гравітаційне прискорення становить приблизно 9,8 м/с². Таким чином, вага космонавта на Землі буде:
Вага=60кг*9.8 м/с2(в квадрате)
Вага≈588 H
Отже, вага космонавта на поверхні Землі приблизно 588 Ньютона.
Можна «краща відповідь»?:)
Похожие вопросы
Предмет: Математика,
автор: bodaprudcenko
Предмет: Литература,
автор: kristinakulikova2108
Предмет: Литература,
автор: abrumbam0
Предмет: Информатика,
автор: Jomeylore
Предмет: Математика,
автор: fominond