Предмет: Физика,
автор: polina3007s
. За один цикл тепловий дВИГУН ВИКОНАВ роботу, що дорівнює 5 МДж, віддавши до того ж у навколишнє середовище 700 кДж теплоти. Скільки теплоти отримав двигун на початку циклу?
Ответы
Автор ответа:
5
Відповідь:Згідно з першим законом термодинаміки, кількість теплоти, отриманої двигуном на початку циклу, дорівнює сумі роботи, виконаної двигуном, і кількості теплоти, відданої двигуном у навколишнє середовище.
Q1 = Q2 + A
де:
Q1 - кількість теплоти, отриманої двигуном на початку циклу;
Q2 - кількість теплоти, відданої двигуном у навколишнє середовище;
A - робота, виконана двигуном.
В даному випадку:
Q2 = 700 кДж = 0,7 МДж;
A = 5 МДж.
Тому:
Q1 = 0,7 МДж + 5 МДж = 5,7 МДж
Отже, кількість теплоти, отриманої двигуном на початку циклу, дорівнює 5,7 МДж.
Ответ: 5,7 МДж
Пояснення:
Похожие вопросы
Предмет: Другие предметы,
автор: patron20022013
Предмет: История,
автор: kosteckijkosta617
Предмет: Другие предметы,
автор: violettaklochay
Предмет: Другие предметы,
автор: danatarynov
Предмет: Математика,
автор: Ekaaateeerinaaa