Предмет: Математика,
автор: kolousovaylu
Господиня продала на базарі 6 кг персиків і одержала за них 60 грн. За якою ціною продавала персики господиня?
Ответы
Автор ответа:
2
Ответ:60:6=10(грн)
Відповідь: 10 грн коштує 1 кг персиків.
Пошаговое объяснение:
Похожие вопросы
Предмет: Українська мова,
автор: viktoriaivanovnaaa
Предмет: Биология,
автор: karinabaginska132
Предмет: Математика,
автор: ludastefanv2
Предмет: Алгебра,
автор: edolgosheeva2006
Предмет: Биология,
автор: swipie