Предмет: Физика,
автор: drogovozivan
За графіком залежності шляху від часу для
рівномірного руху визначте швидкість руху тіла.
Приложения:

Ответы
Автор ответа:
1
Ответ:
75км/год
Объяснение:
Дано:
t = 4год
L = 300м
========
V - ?
V = L / t = 300 / 4 = 75км/год
Похожие вопросы
Предмет: Английский язык,
автор: balinskasabrina
Предмет: Биология,
автор: izdepskalera66
Предмет: Биология,
автор: nikolmalko3
Предмет: Английский язык,
автор: Jamilazaksylyk
Предмет: Физика,
автор: podlesnovaolga06