Предмет: Физика,
автор: nazmutdinovaarailym
массасы 70 кг дене 300 H күштің әрекетінен жазық бетте бірқалыпты қозғалып келеді.үйкеліс коэфициентін есептеп шығарыңыз
Приложения:

Ответы
Автор ответа:
1
Берілгені: Формула: шешуі:
m=70. м=F:N. N=70×9.8=686
F=300. N=mg. м=300:686=0.43731
м=?
жауабы: м=0.43731≈0.4
Похожие вопросы
Предмет: Математика,
автор: nast6152
Предмет: Українська мова,
автор: p6800097
Предмет: География,
автор: alisadrokina0
Предмет: Математика,
автор: Аноним
Предмет: Алгебра,
автор: Osved408