Предмет: Физика, автор: tarasenkovladik51

помогите даю 50 балов​

Приложения:

Ответы

Автор ответа: c1stax
2

1. Дано: t = 4 хв = 240 с; v = 3 Гц.

Знайти: N – ?

Розв'язання:

N = vt.

N = 3 * 240 = 720 (коливань).

2. Дано: N1 = 65 коливань, t1 = 20 с, N2 = 50 коливань, t2 = 15 с.

Знайти: T1, T2.

Розв'язання:

T1 = t1 / N1.

T1 = 20 / 65 ≈ 0,307.

T2 = t2 / N2.

T2 = 15 / 50 = 0,3.

T1 > T2.

Буду вдячна, якщо позначите як найкраща відповідь.

Похожие вопросы