Предмет: Русский язык, автор: semenovanastya900

помогите пожалуйста!!!​

Приложения:

Ответы

Автор ответа: Estanee
0

Ответ:

В названии закона “О туристкой деятельности в Республике Казахстан” используется прилагательное “туристкий”, так как это слово является основным понятием, определяющим область регулирования закона. Туристкая деятельность - это действия, связанные с организацией и проведением путешествий, поездок, экскурсий, восхождений и других видов активного или пассивного отдыха с познавательными, оздоровительными, спортивными и другими целями.

Слова “туристский” и “туристический” являются паронимами, то есть словами, похожими по звучанию и написанию, но имеющими разные значения. Они различаются по значению следующим образом:

– Туристский - это слово связано с туризмом как общественным явлением, организацией туризма на государственном уровне. Например: туристская база, туристские маршруты, туристские агентства.

– Туристический - это слово относится к организации отдыха, путешествий и экскурсий для индивидуальных туристов и небольших групп. Например: туристический путеводитель, туристические компании, туристическое оборудование.

Эти паронимы могут использоваться параллельно в некоторых словосочетаниях, например, “туристическая база” и “туристское агентство”. Однако следует помнить, что “туристическая деятельность” является более узким понятием и включает в себя “туристскую деятельность”

Объяснение:

.

Похожие вопросы
Предмет: Қазақ тiлi, автор: annalevshenko001
Предмет: Українська мова, автор: tonaskripnik17
СОС
знайдіть по 2 неповних речень та односкладних речень в тексті. Вказати їх.
1. Історія пам'ятки архітектури
Софіївський собор - це визначна пам'ятка архітектури України, яка має багату історію. Споруда була побудована в XI столітті на замовлення князя Ярослава Мудрого. Вона служила місцем богослужінь та символом культурної спадщини країни.

2. Загальний вигляд
Софіївський собор розташований у центрі Києва і оточений зеленим парком. Загальний вигляд собору може здатися простим, але внутрішня його краса зачаровує кожного відвідувача. Білі стіни приховують неймовірно складні та вишукані фрески й мозаїки, які не мають зайвого оздоблення. Фрески на стінах собору відтворюють біблійні сюжети, а мозаїки – образи святих. Особливо вражає мозаїка Богоматері, яка має висоту шість метрів.

3. Скульптура і сучасність
Скульптура Софіївського собору є символом культурної спадщини України та приваблює тисячі туристів щороку. Вона є одним з найбільш відомих та популярних місць в Києві. Сьогодні Софіївський собор є не тільки місцем богослужінь, але й культурним центром, де проводяться різноманітні заходи - концерти, виставки, екскурсії. Він є невід'ємною частиною культурного життя міста та країни.

4. Особисті враження
Відвідування Софіївського собору залишає незабутні враження. Його величність, історія та архітектурні деталі залишають глибокий слід у серці кожного відвідувача. Це місце, яке варто відвідати, щоб зануритися в культурну спадщину України та відчути його духовну енергію. Відвідування Софіївського собору - це не тільки знайомство з історією України, але й можливість насолодитися красою архітектури та природи.