Предмет: Химия,
автор: bilkabilkivna
Даю 100 баллів!!!!
Під час спалювання 4,2г органічної речовини утворилось 13,2 Карбон( ІV) оксиду і 5,4 води. Відносна густина за киснем цієї речовини дорівнює 2,625. Виведіть молекулярну формулу речовини
Написати повний розв'язок задачі.
Ответы
Автор ответа:
0
Ответ:
гексен
Объяснение: Дано
m(CxHy)=4.2 g
m(CO2)=13.2g
m(H2O)=5.4g
D(H2)=42
----------------
CxHy-?
0.05 0.3 0.3
CxHy+O2-->CO2+H2O
1 mol x mol 0.5y
Mr(CxHy)=42*2=84
n(CxHy)=4.2/84=0.05 mol
n(CO2)=13.2/44=0.3 mol
x=0.3*1/0.05=6 - (C)
m(C)=0.3*12=3.6 g
m(H)=4.2-3.6=0.6 g
n(H)=0.6/1=0.6 mol
n(H2O)=0.6*0.5=0.3 mol
0.3*0.5=0.15
y=6*0.3/0.15=12 - (H)
CxHy=6:12
C6H12
ответ гексен
Похожие вопросы
Предмет: Биология,
автор: gogulaoleg0
Предмет: Литература,
автор: tsapkoyarik
Предмет: История,
автор: lookafteru
Предмет: Английский язык,
автор: gulbanuismail52
Предмет: Математика,
автор: lejndara55