Предмет: Физика, автор: nyutik201903

Розв'язати задачі: 1. Знайти ККД теплового двигуна, якщо двигун виконав корисну роботу 400 кДж та виділилося при цьому у двигунi 1 МДж теплоти під час повного згоряння палива
!!!!!!!!!!Даю 40 баллов!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!​

Ответы

Автор ответа: pauncdhhd
2
Таким чином, ККД теплового двигуна становить 40%.
Приложения:
Автор ответа: 1Manka1
0

Ответ:

40%

Объяснение:

Дано:

А=400кДж

Q=1МДж=1000кДж

=================

n-?

n=(A/Q)*100%=(400/1000)*100%=

=40%

Похожие вопросы
Предмет: Химия, автор: erzhanabdikarim00