Предмет: Физика, автор: ringoo20081511

Визначіть потужність електродвигуна насосу посудомийної машини. Продуктивність насосу 10 м³/год при розрахунковій висоті напору 7 м.Вал двигуна з'єднаний з валом насосу муфтою. ККД насосу n=0.6. передачі n=1​

Ответы

Автор ответа: pedanveronikasova12
0

Ответ:

Для визначення потужності електродвигуна насосу посудомийної машини, можна скористатися наступною формулою:

Потужність (P) = (ρ * g * Q * H) / (η * n)

де:

Q - продуктивність насосу (об'єм рідини, перекачуваної за одиницю часу) = 10 м³/год = (10/3600) м³/с

H - висота напору = 7 м

ρ - густина рідини

g - прискорення вільного падіння = 9.8 м/с²

η - ККД насосу = 0.6

n - ККД передачі = 1

Для розрахунку потужності, нам потрібно знати густину рідини. Давайте припустимо, що густина рідини дорівнює 1000 кг/м³.

Підставимо значення в формулу:

P = (1000 * 9.8 * (10/3600) * 7) / (0.6 * 1)

P ≈ 382.22 Вт

Отже, потужність електродвигуна насосу посудомийної машини становить приблизно 382.22 Вт.

Автор ответа: egorpanshyn
0

Ответ:

на фото

Объяснение:

Приложения:
Похожие вопросы
Предмет: Химия, автор: karshgasaifieva35