Предмет: Физика, автор: vernikawx

500г води, взятої при 10°С, нагріли до кипіння і випарували. Скільки на це витрачено енергії?

Ответы

Автор ответа: samofalmaks9
0

Ответ:

m=500 г= 0,5 кг

t1=10°C

t2=100°C

L=2,3 МДж/кг=2300000 Дж/кг

Q-

Объяснение:

Q=Q1+Q2

Q=cm(t2-t1)+Lm

Q=1339

Похожие вопросы
Предмет: Математика, автор: bahtinabulbul82