Предмет: Химия, автор: nagornyanthony

10. Обчисліть та вкажіть кількість речовини мідного купоросу CuSO4·5H2O масою 500 г


SickNes: Потрібно розрахувати масу сульфату міді (II) (CuSO4), який можна отримати з мідного купоросу (CuSO4 = 5H2O) масою 500 грам?

Ответы

Автор ответа: SickNes
0

Ответ:

n(CuSO4·5H2O) = 2 моль

Объяснение:

кількість речовини знаходиться за формулою n=m / M, де m-маса речовини, а M-молярна маса

Дано:

m(CuSO4·5H2O) = 500 г

n(CuSO4·5H2O) - ?

Решение:

n=m/M

M(CuSO4·5H2O)=64+32+16·4+1·(2·5)+16·5= 250 (г/моль)

n(CuSO4·5H2O) = 500/250 = 2 моль

Похожие вопросы
Предмет: Математика, автор: a93907180
Предмет: Алгебра, автор: gordienkovlada8
Предмет: Математика, автор: kusainnazym