Предмет: Физика,
автор: radeckijbogdan00
Срочно!!!!!!!!!!!!!!Фізика!Ставлю 5 звезд!!!!!!!!!Автомобіль проїхав шлях 100 км. Середня сила тяги його двигуна на цьому шляху дорівнювала 300 н. Скільки бензину було спалено у двигуні, якщо його ККД дорівнює 30%
zinovicgrigorij:
Скорость автомобиля указана?
Ответы
Автор ответа:
1
Ответ: 2,17кг
Объяснение:
Дано:
S=100км=100000м
F=300Н
η=30%=0,3
q=46000000Дж/кг
---------------------------
m-?
η=А/Q
А=F*S
Q=q*m
Значит:
η=F*S/(q*m)
Отсюда:
m=F*S/(q*η)=100000*300/(46000000*0,3)=2,17кг
Похожие вопросы
Предмет: Українська література,
автор: tolokov879
Предмет: Литература,
автор: h07288528
Предмет: Українська мова,
автор: adacina33
Предмет: Алгебра,
автор: levaserggeev
Предмет: Литература,
автор: kkiruhina49