Предмет: Физика, автор: sashanikolaev152

СРОЧНО На рисунку зображено сили, які діють на тіло масою 4 кг. Визначте напрям та значення прискорення тіла. F = F₁ = 2H, F₂=2,5H, F=1,5H.​

Ответы

Автор ответа: chirusha2020
0

Ответ:

Для визначення напряму та значення прискорення тіла, спочатку потрібно знайти суму всіх сил, що діють на тіло.

Сума сил (F) дорівнює сумі всіх сил, тобто F = F₁ + F₂.

Підставляючи дані значення сил, отримуємо:

F = 2H + 2,5H = 4,5H.

Тепер, використовуючи другий закон Ньютона (F = m * a), можемо знайти прискорення тіла.

Підставляючи значення сили (F) та маси (m), отримуємо:

4,5H = 4 кг * a.

Ділимо обидві частини на 4 кг, щоб знайти прискорення (a):

a = 4,5H / 4 кг = 1,125H/кг.

Таким чином, напрям прискорення тіла визначається сумою сил, а значення прискорення дорівнює 1,125H/кг.

Похожие вопросы
Предмет: Математика, автор: anna826314
Предмет: Физика, автор: vgfystrelok123