Предмет: Химия,
автор: qaz1111wsx6666
Визначити яка кількість вуглексного газу виділяється внаслідок згорання 6г пропану
Ответы
Автор ответа:
1
Ответ: 12 л Х л
С3Н8 + 5O2 -> 3CO2 + 4H2O
n=1 моль n=3 моль
Vm=22,4 л/моль Vm=22,4 л/моль
V = 22,4 л V = 67,2 л
12 л С3Н8 - Х л СО2
22,4 л С3Н8 - 67,2 л СО2
V(CO2) = 12 * 67,2 / 22,4 = 36 л
Объяснение:
qaz1111wsx6666:
Гарно дякую
Похожие вопросы
Предмет: Алгебра,
автор: glebharlasko00
Предмет: Физика,
автор: subairina11
Предмет: Українська література,
автор: virks
Предмет: История,
автор: kiraskvortsova29
Предмет: Русский язык,
автор: elnuragulamzanova