Предмет: Химия,
автор: mrsamurai4k
При обробці одноатомного спирту невідомої будови металічним натрієм виділилось 2,24 л (н.у.) газу і утворилася сполука Х. При взаємодії цієї сполуки Х з надлишком н-бромістого алкілу було одержано 20,4 г симетричної оксигеновмісної сполуки Y. Який спирт був взятий та яка його будова? Скільки сигналів ПМР буде у спектрі цього спирту? Чи випариться весь спирт, якщо при температурі його кипіння підвести 112,35 кДж теплоти (ентальпія випарувування становить 749,01 кДж/моль)?
Ответы
Автор ответа:
0
Ответ:
2,24×20,4=45,696
112,35 кДж×749,01 кДж=16741,2735
45,696÷16741,2735×100%=366,36
Похожие вопросы
Предмет: Українська література,
автор: virks
Предмет: Физика,
автор: olenaudina6
Предмет: Английский язык,
автор: penguin1234
Предмет: История,
автор: sofifi61