Предмет: Физика, автор: eddewwss

ДАМ 100 БАЛЛОВ На фотографіях дано покази годинника у два моменти часу.
Довжина годинної стрілки годинника дорівнює 5см. Визначте:

А) шлях кінця годинної стрілки за час, що минув між двома знімками.
Б) модуль переміщення кінця годинної стрілки за вказаний час.
В) швидкість кінця годинної стрілки.
Г) доцентрове прискорення кінця годинної стрілки.

Приложения:

Ответы

Автор ответа: zinovicgrigorij
2

Ответ: 0,157м; 0,1м; 7,3*10⁻⁶м/с; 1,07*10⁻⁹м/с²

Объяснение:

Дано:

R=5cм=0,05м

t=6ч=21600с

-----------------------

L-?; S-?; V-? a-?

Путь стрелки равен:

L=π*R=3,14*5=15,7см=0,157м

Перемещение стрелки равно:

S=2R=2*5=10см=0,1м

Скорость стрелки равна:

V=L/t=0,157/21600=7,3*10⁻⁶м/с

Центростремительное ускорение равно:

a=V²/R=(7,3*10⁻⁶)²/0,05=1,07*10⁻⁹м/с²

Похожие вопросы