Предмет: Физика,
автор: pusigirl21
СРОЧНО!! Оптична сили обʼєктиву хорошого мікроскопу -200 дптр. Визначте фокусну відстань обʼєктива. а)2,5мм б)-5мм в)-2,5мм г) 5мм
Ответы
Автор ответа:
2
Ответ:
Оптична сила об’єктиву мікроскопу визначається як обернена величина фокусної відстані f об’єктива, тобто D=1/f. За даними умови, оптична сила об’єктива D=−200 дптр. Тоді фокусна відстань об’єктива f буде дорівнювати f=1/d=1/-200=−0.005 метра або −5 мм. Отже, правильна відповідь на запитання б) є -5мм.
Похожие вопросы
Предмет: Українська мова,
автор: violettaavramenko97
Предмет: Геометрия,
автор: zenakukik527
Предмет: Українська література,
автор: chernukhinl
Предмет: Окружающий мир,
автор: nikitastroitelev
Предмет: Литература,
автор: misskarakat00