Предмет: Физика, автор: m74783993

На спиртівці нагріли 151,1 г води від 16,5°С до 59,5°С. При цьому згоріло 8 г спирту. Знайдіть ККД нагрівальної установки.

При обчисленні бери точне значення величини (до третього знака). Питома теплоємність води с=4200Дж/(кг∙℃), питома теплота згоряння спирту q=27МДж/кг=27000000Дж/кг.

Відповідь заокругли до десятих, якщо це потрібно.

Приложения:

Ответы

Автор ответа: mishagrymaliak
0

ККД нагрівальної установки близько 12.8%.(≈0.128)

Автор ответа: patlinataa666
0

Відповідь:
12.8% - ккд, около ≈0.128

Похожие вопросы
Предмет: Геометрия, автор: Forever3336