Предмет: Физика, автор: m0079

Промінь світла падає на дзеркальну поверхню й відбивається. Кут між променем падаючим і площиною дзеркала 50 градусів. Чому дорівнює кут падіння?

Ответы

Автор ответа: egor2009zolozhckov
0

Ответ:

Дано:

кут Фі=50°

————————————

кут альфа-?

ккт бетта-?

............................................

кут Бетта дорівнює=90°-кут Фі;

беттп=90°-50°=40°

кут альфа=кут бетта

кут альфа=40°, за законом відбивання світла.

Похожие вопросы
Предмет: Українська мова, автор: mkorol496