Предмет: Химия, автор: ffhf0331

скільки грамів кальцію гідроксиду утворюється при взаємодії 50 г кальцій оксиду з водою!!!СРОЧНО ​

Ответы

Автор ответа: dobriakua
0

Дано:

m(CaO) = 50 г

Знайти:

m(Ca(OH)2) - ?

Розв'язання:

1) CaO + H2O → Ca(OH)2;

2) n(CaO) = m / M = 50 / 56 = 0,9 моль;

3) n(Ca(OH)2) = n(CaO) = 0,9 моль;

4) m(Ca(OH)2) = n * M = 0,9 * 74 = 66,6 г.

Відповідь: Маса Ca(OH)2 становить 66,6 г.

Похожие вопросы
Предмет: Другие предметы, автор: pupil15439
Предмет: География, автор: dmitrenkoilona2012