Предмет: Химия,
автор: kosheleva999
визначити хіхічний єлемент якщо масса кількості речовини 5 моль становить 280 грамів
Ответы
Автор ответа:
0
Відповідь:
n(E)=5моль
m(E)=280г
m(E)=280/5=56г/моль
E= Fe-Ферум
Пояснення:
Похожие вопросы
Предмет: Алгебра,
автор: bimagambetbibit
Предмет: Математика,
автор: Аноним
Предмет: Геометрия,
автор: dahalai4909
Предмет: Русский язык,
автор: alikgeloyan87
Предмет: Русский язык,
автор: pikausatii