Предмет: Українська мова, автор: dasha1207169

« Шанобливе ставлення до природи у повісті "Гуси лебеді летять »
написати твір не маленький даю 60 б​


amk35849: побрей
amk35849: корейка

Ответы

Автор ответа: leaver758
39

Ответ:

У повісті Михайла Стельмаха "Гуси-лебеді летять" показано шанобливе ставлення людини до природи. Це ставлення передаються через образи героїв твору, їхні вчинки та думки.

Мати Михайлика, Ганна, була дуже близькою до природи. Вона щиро любила її, поважала її та дбала про неї. Вона говорила синові: "Земля усе знає, що говорить чи думає чоловік, вона може гніватись і бути доброю, і на самоті тихенько розмовляла з нею, довіряючи свої радощі, болі й просячи, щоб вона родила". Ганна просила в землі врожаю, молилася за неї, дякувала їй за все.

Дід Дем'ян теж був мудрим і чуйним до природи людиною. Він знав багато про неї, розповідав Михайлику про її таємниці та загадки. Дід вчив Михайлика шанувати природу, берегти її, розуміти її мову.

Сам Михайлик був теж дуже чутливим до природи. Він любив спостерігати за нею, милуватися її красою. Він відчував, що природа - це живий організм, який треба поважати. Михайлик ніколи не кривдив тварин, не руйнував гнізда птахів, не ламав квіти.

У повісті показано, що шанобливе ставлення до природи - це не тільки обов'язок людини, але й її щастя. Коли людина любить природу, вона відчуває себе щасливою і повноцінною.

Ось деякі конкретні приклади шанобливого ставлення до природи у повісті:

* Мати Михайлика, Ганна, не ламала квітів, а збирала їх так, щоб не пошкодити стеблинки.

* Дід Дем'ян не вбивав птахів, а навіть допомагав їм, коли вони були хворі або травмовані.

* Михайлик годував птахів, рятував жаб від собак, не ламав гілок дерев.

Ці приклади показують, що шанобливе ставлення до природи - це не просто слова, а реальні вчинки, які можуть зробити світ кращим.


amk35849: м что я написал
amk35849: ..
mariaapachite: Спасибо большое за информацию
Похожие вопросы
Предмет: Математика, автор: nastalovska