Предмет: Химия, автор: zerobzerobovich

2. Яка маса осаду утвориться в результаті взаємодії розчину ферум(ІІІ) сульфату із 340 г 10 % розчину літій гідроксиду?

Ответы

Автор ответа: ruslanabondarenko235
1

Ответ:

Fe2(SO4)3 + 6LIOH = 3Li2SO4 + 2Fe(OH)3

m(LiOH) = 340*0.1 = 34

n(LiOH) = 34 / 24 = 1.42

осад - Fe(OH)3

1.42/6 = x/2

x = 0.473

M(Fe(OH)3) = 56+48 + 3 = 107

m(Fe(OH)3) = 107 * 0.473 = 50.611г = 50.6 г

Автор ответа: youannatube01
0

Объяснение:

надеюсь поможет!!!!!!!!

Приложения:
Похожие вопросы