Предмет: Физика,
автор: kolaa017
1)Скільки часу їхав потяг,якщо він рухався із середньою швидкістю 50 м/ с і подолав відстань 700 км?
2)Частота коливань нитяного маятника 4 Гц.Скільки коливань здійснить цей маятник за 4 хв?
Ответы
Автор ответа:
1
Ответ:
1. Час руху поїзда обчислюється за формулою:
```
t = d / v
```
де d - відстань, яку подолав поїзд, v - його швидкість.
В нашому випадку d = 700 км, v = 50 м/с.
```
t = 700 / 50 = 14 год
```
Отже, поїзд їхав 14 годин.
2. Кількість коливань за певний час обчислюється за формулою:
```
n = f * t
```
де f - частота коливань, t - час.
В нашому випадку f = 4 Гц, t = 4 хв = 240 с.
```
n = 4 * 240 = 960
```
Отже, маятник здійснить 960 коливань за 4 хвилини.
Відповіді:
1. 14 годин
2. 960 коливань
Похожие вопросы
Предмет: Английский язык,
автор: polinalevcuk520
Предмет: Геометрия,
автор: dahalai4909
Предмет: Обществознание,
автор: ddddchekel
Предмет: Алгебра,
автор: yanasvir2007
Предмет: Химия,
автор: nastiaiy2006