Предмет: Физика,
автор: tatarinovamariia7
Яку масу алюмінію можна нагріти на 40с передавши йому енергію 800кДженергії? Срочно
Ответы
Автор ответа:
1
Ответ:
Объяснение:
Для визначення маси алюмінію, яку можна нагріти, використаємо формулу:
Q = m * Cp * ΔT,
де Q - передана енергія (в Дж),
m - маса алюмінію (в кг),
Cp - питома теплоємність алюмінію (0.897 Дж/(г·°C)),
ΔT - зміна температури (в °C).
Оскільки передана енергія вказана в кілоджоулях (кДж), переведемо її в джоулі:
800 кДж = 800 * 1000 Дж = 800000 Дж.
Замість Cp у формулі використовуємо специфічну теплоємність, яка визначається для кг матеріалу.
Замінюючи в формулі відомі значення, отримаємо:
800000 = m * 0.897 * 40
Розв'язавши рівняння відносно m, отримаємо:
m = 800000 / (0,897 * 40)
m ≈ 22256,9 г або 22.3 кг.
Отже, маса алюмінію, яку можна нагріти передавши йому 800 кДж енергії, становить близько 22.3 кг.
ilzinho:
:)
Похожие вопросы
Предмет: История,
автор: valeriiamartyniuk
Предмет: Українська мова,
автор: zlukamala52
Предмет: География,
автор: Bisj
Предмет: Математика,
автор: aynuranusratova
Предмет: Физика,
автор: 6Extazy9