Предмет: Физика, автор: katabezdi

1. Скільки потріно спалити гасу в нагрівнику ККД якого 40%, щоб повністю випарувати 3 літри води при температурі 10 ℃?
2. Який ККД нагрівника, якщо для повного випаровування 2,5 л води при температурі 20 ℃ необхідно спалити 600 г камяного вугілля?
3. На спиртівці нагріли 175 г води від 15 до 75 °С. Початкова маса спиртівки зі спиртом дорівнювала 163 г, а після закінчення нагрівання — 157 г. Знайдіть ККД нагрівальної установки.
4. На нагрівнику із ККД 40 % в алюмінієвій каструлі масою 2 кг необхідно закип’ятити 4 л води, що має температуру 20 °С. Визначте витрату гасу на нагрівання води й каструлі

даю 40 балов​

Ответы

Автор ответа: lvv9136
0

Ответ:

Объяснение:

1. ККД=40%=0,4

V=3 л=0,003 м³, р=1000 кг/м³

Т1=10°С

Т2=100°С, ∆Т=100-10=90 °С,

L=2300 кДж/кг

с=4200 Дж/(кг*°С)

Q. ? Q=V*p*(c*∆Т+L)=

0,003*1000*(4200*90+2300000)=8 МДж

2. V=2,5 л=0,0025 м³

Т1=20 ℃

Т2=100 ℃, ∆Т=80 ℃

m2=600 г=0,6 кг

q=29,3 MДж/кг

ККД ? ККД=Q1/Q2=

V*p(c*∆T+L)/(q*m2)=

0,0025*1000*(4200*80+2300000)/

(29,3*10⁶*0,6)=0,375=37,5%

3. m1=175 г=0,175 кг

Т1=15°С

Т2=75°С, ∆T=75-15=60

∆m2=163-157=6 г=0,006 кг

q=30 МДж/кг

ККД ? ККД=Q1/Q2=m1*c*∆T/(q*m2)=

0,175*4200*60/(30*10⁶*0,006=0,245=

24,5%

4. ККД 40 %=0,4

m1=2 кг

V=4л=0,004 м³

Т1=20°С

Т2=100°С,∆Т=100-20=80°С

q=46 МДж

m2. ? m2=∆T* (V*p*c1+m2*c2)/(q*ККД)=

80*(0,004*1000*4200+2*920)/

(46*10⁶*0,4)=0,081 кг=81 г

Похожие вопросы