Предмет: Українська література, автор: matematiksuggests

1,5 станица(
Написати твір-роздум на тему:
Станьмо отут навшпиньки
спокій їх берегти
(за поезіями Володимира Підпалого)
Необхідно розкрити, чому людина має берегти природу, охороняти різні види,
турбуватися про біорізноманіття, захищати тварин.

Твір-роздум має містити фрази:
На мою думку,…
Я вважаю, …
По-перше,… по-друге, …
Схиляюся до думки…

При написанні твору обов’язково спиратися на вивчені на уроках поезії
письменників, підтверджувати цитатами з віршів свої думки, але також
важливо висловитися на певну тему, самостійно зробити висновки.

Ответы

Автор ответа: kirsty30
3

Ответ:

Станьмо отут навшпиньки, спокій їх берегти, – так говорив Володимир Підпалого, передаючи своє ставлення до природи. Споглядаючи на навколишній світ, я не можу не поділитися власними роздумами на цю тему.

На мою думку, бережливе ставлення до природи – це необхідний атрибут нашого існування. Сьогодні земля стикається із величезними екологічними викликами, і лише разом ми можемо зберегти біорізноманіття та різноманіття видів. Я вважаю, що кожен з нас зобов'язаний бути берегтелем та турботливим сусідом для всіх тварин і рослин.

По-перше, розуміння нашої взаємодії з природою має критичне значення. Наше існування залежить від екосистем, і кожен внесок у їхнє збереження є вагомим. По-друге, охорона різних видів та біорізноманіття визначає стійкість природних середовищ і забезпечує гармонію в екосистемах.

Схиляюся до думки, що в мудрих словах Володимира Підпалого ми знаходимо напуття до власної відповідальності за долю нашої планети. Нам слід діяти разом, щоб стати тими, хто стоїть на навшпиньках, оберігаючи спокій і красу природи для майбутніх поколінь.


matematiksuggests: спасибо бооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооольшое
Похожие вопросы
Предмет: Українська мова, автор: temau2804
Треба написати письмовий переказ
У зимівнику

На обрії був ліс, і туди хлопці спрямували коней. Якраз заходило сонце. Обоє оглядалися на всі

боки, шукали, де б їм переночувати. Знайшли невеличку, оточену ліщиною галявину. Позлазили з коней, нарубали шаблями гілок. Незабаром весело загорівся вогонь.

Хлопці й не почули, як до них підійшов старий чоловік. Він поклав рушницю, сів до вогню й почав гріти руки. Старий запросив хлопців до себе в зимівник. Вони забрали свої статки, узяли коней за вуздечки й

пішли за ним.

Аж ось вони стали перед високою огорожею. Старий відчинив ворота, і подорожні зайшли у двір. Недалеко від воріт стояла хатина, біля неї клуня, до якої завели коней. Старий заніс їм оберемок сіна. Потім відчинив хатчину і запросив туди гостей. Він засвітив воскову свічку.

Хата була зовсім проста. Піч, лежанка, лава, стіл, полиця образ Богородиці. Довкола нього повішана в порядку зброя: шабля, що старий колись козакував. усе з простих дощок. Над столом пістолі, дві турецькі рушниці. Видно,

Хазяїн розвів у печі вогонь і став подорожніх пригощати чим хата багата. Поклав велику паляницю, приніс із погреба глечик меду.

У хаті стало гаряче. Старий козак розказував, як ходив на турка, як побував у тяжкій неволі, як вдалося йому втекти. Хлопці розпитували дорогу до Січі. Адже йшли вона на Запоріжжя
Предмет: Физика, автор: innamartynova87
Предмет: История, автор: gricenkobogdan367