Предмет: Химия,
автор: lehapaskevich
встановіть молекулярну формулу алкіну,якщо за нормальних умов 13 г його може максимально приєднати 22,4 л водню до утворення алкану.
Ответы
Автор ответа:
0
Для цього потрібно визначити кількість моль алкіну, використовуючи молярну масу:
молярна маса алкіну = 13 г / 1 моль = 13 г/моль
Кількість моль алкіну:
кількість моль = маса / молярна маса = 13 г / 13 г/моль = 1 моль
Тепер можемо визначити кількість моль водню, який може приєднатися до алкіну за умови повної реакції:
1 моль алкіну + 2 молі водню → 1 моль алкану
Тому кількість моль водню:
кількість моль водню = 1 моль алкіну × 2 молі водню / 1 моль алкану = 2 молі водню
Тепер можемо записати молекулярну формулу алкіну, знаючи, що він складається з двох вуглецевих атомів та чотирьох водневих атомів:
C2H4
Отже, молекулярна формула алкіну - С2Н4.
молярна маса алкіну = 13 г / 1 моль = 13 г/моль
Кількість моль алкіну:
кількість моль = маса / молярна маса = 13 г / 13 г/моль = 1 моль
Тепер можемо визначити кількість моль водню, який може приєднатися до алкіну за умови повної реакції:
1 моль алкіну + 2 молі водню → 1 моль алкану
Тому кількість моль водню:
кількість моль водню = 1 моль алкіну × 2 молі водню / 1 моль алкану = 2 молі водню
Тепер можемо записати молекулярну формулу алкіну, знаючи, що він складається з двох вуглецевих атомів та чотирьох водневих атомів:
C2H4
Отже, молекулярна формула алкіну - С2Н4.
Похожие вопросы
Предмет: География,
автор: anyyyyutik
Предмет: Алгебра,
автор: marharytaneprel
Предмет: История,
автор: studio13vlog
Предмет: Литература,
автор: fahsc
Предмет: Физика,
автор: HedgehodSonic