Предмет: Физика,
автор: 1236128
Яку масу води можна нагріти від 0 ° до кипіння, спаливши 100 г бензину q=46МДж/кг Поможіть будь ласка даю 100 балів 
Ответы
Автор ответа:
2
Ответ:
10,952кг
Объяснение:
Дано:
t1=0°C
t2=100°C
c=4200Дж/кг°С
m1=100г=0,1кг
q=46*10⁶Дж/кг
========
m2-?
Q1=Q2
qm1=cm2(t2-t1)=>
m2=(qm1)/(c(t2-t1))=
=(46*10⁶*0,1)/(4200*(100-0))=
=10,952кг
egorprokopev08:
ПОМОГИТЕ МНЕ ПАЖАЛУЙСТА С ГЕОГРАФИЕЙ
Автор ответа:
0
Ответ:
Объяснение:
Дано:
m = 100г = 0,1 кг
t₁ = 0°C
t₂ = 100°C
q = 46 МДж/кг = 46 * 10⁶ Дж/кг
Найти: m₂ - ?
Кількість теплоти, яка виділиться на згоряння бензину
Q₁ = qm₁
Кількість теплоти, на нагрівання води
Q₂ = cm₂* (t₂ - t₁) , де c = 4200 Дж/кг * °С питома теплоємність води
Q₁ = Q₂
qm = cm₂* (t₂ - t₁)
m₂= (qm₁)/(c * (t₂ - t₁)) = (46 * 10⁶ * 0,1)/(4200 * (100 - 0) =
= 4600000/ 420000 ≈ 11 кг
Похожие вопросы
Предмет: Русский язык,
автор: alibaba4662
Предмет: Литература,
автор: litvinchykd28
Предмет: Литература,
автор: maria140811
Предмет: Химия,
автор: suharev06
Предмет: Русский язык,
автор: Gulika10