Предмет: Математика, автор: k1848911

За 0,5 кг ковбаси заплатили 148,50 грн. Скільки потрібно заплатити за 0,8 кг такої ковбаси?

Ответы

Автор ответа: syne18
3

Ответ:

\frac{148,50}{0,5} = 297 грн - коштує 0,8 кг ковбаси

Пошаговое объяснение:


k1848911: дякую!
Автор ответа: StrawberryPalyanitsa
2

Відповідь: 237,6 грн.

Пояснення:

1) 148,50 : 0,5 = 297 (грн)

2) 0,8 * 297 = 237,6 (грн)

Похожие вопросы