Предмет: Физика,
автор: dangereng
СРОЧНО
Обчисліть масу бензину, яку необхідно спалити, щоб нагріти 2 л води від 15 до 65 градусів Цельсія
Ответы
Автор ответа:
1
Объяснение:
Дано:
V=2л=2*10-³м³
р=1000кг/м³
t1=15°C
t2=65°C
c=4200Дж/кг°С
q=46*10⁶Дж/кг
==============
m2-?
Q1=Q2
m1=pV=1000*2*10-³=2кг
cm1(t2-t1)=qm2=>
m2=(cm1(t2-t1))/q=
=(4200*2*(65-15))/46*10⁶=
=0,0091кг
Похожие вопросы
Предмет: История,
автор: tomikmana67
Предмет: Английский язык,
автор: shehrizadabekbolotov
Предмет: История,
автор: linksswq01
Предмет: Немецкий язык,
автор: Аноним