Предмет: Химия, автор: copicarsen

Алюміній масою 10,8г прореагував за нагрівання з сіркою масою 19,2г.Запишіть,використовуючі хімічні формули речовин,рівняння,що є підтвердженням закону збереження маси речовин.Визначте масу одержаного продукта (AI2S3)

Ответы

Автор ответа: swetik771980
0

Відповідь:

mAl = 10,8г

mS =19,2г

mAI2S3-?       2Al+3S = Al2S3      m=v×M

vAl= 10,8/54= 0,2 моль

vS= 19,2/96=0,2 моль

MrAI2S3=54+96=150моль

m= 0,2×150= 30г

Відповідь: маса продукту 30г.

Похожие вопросы
Предмет: Математика, автор: daniilkim60