Предмет: Українська мова, автор: danchevskairuna

Підготувати діалог з укр.мови на одну із там а) "Гуманість і людяність у сучасному світі" б) "знання своєї історії і рідної мови- обов'язок кожного українця.
Срочнооо!!!! Будь-ласка
Даю 100 балів!!!!!!!!!!!​

Ответы

Автор ответа: uliabereket69
0

N204

Объяснение:

1) M = D (He) × M (He) = 23 × 4 = 92 г/моль

2) Складемо пропорцію:

92 — 100 %

30,44 — Z %

Z = 30,44 × 100 / 92 = 27,9 ≈ 28

Отже, робимо висновок, що в оксиді 2 атоми азоту, бо їх сумарна молярна маса дорівнює 28 г/моль, тому:

92 г/моль – 28 г/моль = 64 г/моль — припадає на 4 оксигени.

Перевіряємо:

M (N2O4) = 14 × 2 + 16 × 4 = 92 г/моль

Похожие вопросы
Предмет: Математика, автор: arinxixs
Предмет: Алгебра, автор: aaaa969