Предмет: Физика,
автор: kotubeyalexcom
Автомобіль масою m = 400 кг з вимкненим двигуном, маючи початкову швидкість v0 = 12 м/с, зупиняється під дією сили опору, яка пропорційна до швидкості автомобіля: Fo. = - rv, де r = 16 Н•с/м. Визначити гальмівний шлях S автомобіля.
Ответы
Автор ответа:
0
Ответ:
Використовуючи рівняння руху зі сталою силовою пропорційністю до швидкості, можемо визначити гальмівний шлях \( S \):
\[ F = -rv \]
\[ ma = -rv \]
\[ a = -\frac{r}{m}v \]
Використовуючи це прискорення, можна визначити гальмівний шлях:
\[ S = \frac{v_0^2}{2a} \]
Підставимо відомі значення:
\[ S = \frac{12^2}{2 \left(-\frac{16}{400}\right)} \]
Обчисліть значення \( S \) для визначення гальмівного шляху автомобіля.
Похожие вопросы
Предмет: Химия,
автор: legend29
Предмет: Литература,
автор: mariaserbanova
Предмет: География,
автор: statsenko6307
Предмет: Химия,
автор: andrewdobrovolschii