Предмет: Другие предметы, автор: Horodetska13

підготувати розповідь про Країну Далеку та її мешканців

Ответы

Автор ответа: kitajozahhh
1

Ответ:

У Країні Далекій, яка лежала за синіми горами, за золотавими хмарами, течією річки Снів, мешкали народи, відомі своєю майстерністю та добротою.

Спершу були Іскряни – істоти маленькі, ледь до коліна дорослій людині, але такі спритні, що могли зваяти зірку з днівневного проміння. Вони жили у лісах, серед дерев, які росли не вгору, а ушир. Листя цих дерев грало всіма барвами веселки і відігравало мелодії вітру так, що навіть музика здавалася зайвою.

Далі, за рікою, була спільнота Хмароткачів. Ці майстри тканя з хмар знайшли спосіб сплести м'які, пухнасті будинки, що плавали в повітрі, і кожен був насправді ліфтом до неба. Хмароткачі вважалися найкращими господарями у всій Країні Далекій, завжди готовими відчинити двері своїх рухомих домівок для мандрівників.

За містом Хмароткачів, до самісінького обрію, розкинувся Переливчастий Луг. На цьому лузі росли квіти, які сяяли у темряві ночі, і чиї пелюстки були настільки м'якими, що можна було спати на них, як на подушках. Бджоли та метелики тут були величезні і служили верховим транспортом для Жниварок – маленьких робітників, що збирали місячний росу з квітів для створення лікувальних напоїв та еліксирів.

Зазвичай, Країною Далекою правив великий Суддя Мудрості, який мешкав на самому високому плато. Він слухав кожного, хто звертався по допомогу та справедливість, і його рішення завжди були виважені й чесні. Суддя переносився по країні на величезному Глідері – птаху, чиї крила мали кольори заходу сонця і відлунювали тихе шепотіння.

Незважаючи на різноманіття мешканців та істот, що жили в Країні Далекій, всі вони мали спільне – глибоке повагу одне до одного та до природи, що їх оточувала. Вони оберігали свою землю, підтримували друзів і завжди були раді поділитися щастям та гармонією, що панувала в їх казкових межах.

І так у всі часи Країна Далека була оазисом миру і спокою, існуючи десь на мучках уяви, де кожен може її віднайти, закривши очі і відпустивши свої мрії на простір.


Horodetska13: Дякую!!! Це чудово❤️❤️❤️
kitajozahhh: нема за що
Похожие вопросы
Предмет: Алгебра, автор: 7x8whgghm9
Предмет: Русский язык, автор: artemzzzsli45m
Определите, в каких случаях данные сочетания слов могут быть использованы и в прямом значении (как словосочетания), и в переносном (как
фразеологизмы). Есть ли в данном перечне такие сочетания слов, которые
используются в русском языке только как фразеологические обороты? Докажите.
Повесить голову, опустить голову, вертеть головой, поднять голову,
покачать головой; развести руками, опустить руки, махнуть рукой, положа руку на сердце, протянуть руку; погрозить пальцем; вытаращить глаза, глаза на лоб лезут, делать большие глаза, прятать глаза, пялить глаза,
хлопать глазами, строить глазки; нахмурить брови, и бровью не шевельнуть; поджать губы, надуть губы, скривить губы; лоб наморщить, хлопнуть себя по лбу; раскрыть рот, разинуть рот; стукнуть кулаком по столу.
2. Спишите фразеологизмы, указывая их значение. Установите, какие фразеологизмы образованы на основе описания типичных жестов, а какие
типичных мимических движений лица.
Образец: Окунуться с головой целиком посвятить себя чему-либо​