Предмет: Физика,
автор: steppanss
Яку кількість сухого пального спалили для того, щоб нагріти та випарувати
3,5 кг води, взятої при 25°С. Питома теплоємність води 4200 Дж/кг: С, а питома теплота пароутворення 2,3 МДж/кг.
Ответы
Автор ответа:
0
Ответ:
Дано:
L = 2, 3 * 10 ^ 6 Дж/кг
m = 1, 5 кг
t * 1 = 10 deg * C
t * 2 = 100 deg * C
c= 4200Sigma*K / K * Gamma *^ C
Q =
Анализ
Q =Q1+Q2
Q1= cm (t2-t1)
Q * 2 = Lm
Решение:
Q=4200*1, 5 * 90 + 2 ,3*10^ ^ 6*1,5=567 k/x+
3450kIx = 4017KIx
Ответ: 4017 кДж
Похожие вопросы
Предмет: География,
автор: ewewewew121212
Предмет: Литература,
автор: kylkao55
Предмет: Алгебра,
автор: q417109
Предмет: Русский язык,
автор: ozlemka28
Предмет: Математика,
автор: Аноним