Предмет: Физика, автор: rinatagzamov37

За 2,5 год пробігу автомобіль, ККД якого дорівнює 32%, витратив 25 л бензину. Яку середню потужність розвивав двигун автомобіля?​

Ответы

Автор ответа: nikaabramskaya27
0

Відповідь:Потужність=25 л0.32×2.5 год Потужність=0.32×2.5год 25л​

Пояснення:Щоб визначити середню потужність двигуна, можна скористатися формулою:Потужність=Витрата пальногоКоефіцієнт корисної дії (ККД)×ЧасПотужність=Коефіцієнт корисної дії (ККД)×ЧасВитрата пального​У цьому випадку:Потужність=25 л0.32×2.5 годПотужність=0.32×2.5год25л​Обчисліть це вираз, щоб знайти середню потужність автомобіля.

Автор ответа: vitalikkuacom
0

Ответ: За 2,5 год пробігу автомобіль, ККД якого дорівнює 32%, витратив 25 л бензину. Яку середню потужність розвивав двигун автомобіля?​

Відповідь:

Объяснение:

Приложения:

rinatagzamov37: з дано!!
Похожие вопросы
Предмет: История, автор: polinaa36