Предмет: Физика,
автор: ylixaa739
Яку кількість теплоти треба затратити, щоб розплавити 15 кг алюмінію,
температура якого дорівнюс 30 °С? (температура плавления алюмінно дорівнює 1 = 660°С, питома теплота плавлення 2 = 393 кДж/кг, питома теплоємність с = 900 Дж/кг К.).
Ответы
Автор ответа:
0
Ответ:
Спочатку розрахуємо кількість теплоти, щоб підігріти алюміній з 30 °C до точки плавлення: Q1 = m * c * ΔT де Q1 - кількість теплоти для підігріву, m - маса алюмінію, c - питома теплоємність алюмінію, ΔT - зміна температури. Q1 = 15 кг * 900 Дж/кг·°C * (660 °C - 30 °C) Тепер розрахуємо кількість теплоти, необхідну для розплавлення алюмінію: Q2 = m * L де Q2 - кількість теплоти плавлення, m - маса алюмінію, L - питома теплота плавлення. Q2 = 15 кг * 393 кДж/кг Загальна кількість теплоти, необхідна для розплавлення алюмінію, буде сумою Q1 та Q2: Q = Q1 + Q2 Підставимо значення і проведемо обчислення: Q = (15 кг * 900 Дж/кг·°C * (660 °C - 30 °C)) + (15 кг * 393 кДж/кг)
ylixaa739:
Ответ не пойму, результат
Похожие вопросы
Предмет: История,
автор: bodya12345cher
Предмет: Английский язык,
автор: putincovroma82
Предмет: Литература,
автор: vilmirovariana
Предмет: Другие предметы,
автор: faroptyui