Предмет: Физика,
автор: marta72774
На якій відстані від заряду 10(-8)Кл напруженість поля дорівнює 300В/м
Ответы
Автор ответа:
0
Ответ:
55см
Объяснение:
Дано:
q=10-⁸Кл
Е=300В/м
=========
r-?
E=(kq)/r²=>
r=√((kq)/E)=
=√((9*10⁹*10-⁸)/300)=
=0,55м=55см
Похожие вопросы
Предмет: Українська література,
автор: pokox3pro21
Предмет: Геометрия,
автор: Canta0747
Предмет: Английский язык,
автор: bakurovaanna2007
Предмет: Английский язык,
автор: goracaaarina12
Предмет: Математика,
автор: milanaaverkina14