Предмет: Химия,
автор: admun4ukphonekids
Допоможіть будь ласка! Обчислити число атомів елементів у сполуці: K2SO4. n=3 моль
Ответы
Автор ответа:
0
Для обчислення числа атомів елементів у сполуці
�
2
�
�
4
K
2
SO
4
використайте стехіометричні коефіцієнти з хімічного складу сполуки.
Знайдіть кількість атомів кожного елемента у молекулі:
Калій (K) має 2 атоми у молекулі
�
2
�
�
4
K
2
SO
4
.
Сірка (S) має 1 атом у молекулі.
Кисень (O) має 4 атоми у молекулі.
Помножте кількість атомів на кількість молей:
Кількість атомів калію:
2
атоми/молекула
×
3
мол
=
6
атомів
2атоми/молекула×3мол=6атомів.
Кількість атомів сірки:
1
атом/молекула
×
3
мол
=
3
атоми
1атом/молекула×3мол=3атоми.
Кількість атомів кисню:
4
атоми/молекула
×
3
мол
=
12
атомів
4атоми/молекула×3мол=12атомів.
Отже, загальна кількість атомів елементів у сполуці
�
2
�
�
4
K
2
SO
4
при
�
=
3
n=3 моля дорівнює
6
+
3
+
12
=
21
6+3+12=21 атом.
Похожие вопросы
Предмет: История,
автор: dinaraadilova7
Предмет: Литература,
автор: dashagulko1810
Предмет: Литература,
автор: oze0951
Предмет: Алгебра,
автор: nsombrero