Предмет: Физика, автор: rritaqqwx

поможіть! треба рішити до завтра!​

Приложения:

Ответы

Автор ответа: maria943
1
1. T=1/v
Т - період коливання
V - частота
T=1/2,5 ГЦ
T=1/2,5 c^-1
T=0,4 c
Ответ:0,4 с
2. Дано:
S1= 45 kM
S2= 75 kM
V1 =90 км/год
V2=100 км/год
Vcp-?
Знайдемо час за який автомобіль проїхав
спочатку
t1=S1/V1= 45/90=0,5 год
Знайдемо час за який автомобіль проїхав
ПоТІМ
+2=52/V2 t2=75/100=0,75 год
Визначимо середню швидкість руху автомобіля на всьому шляху
Vcp=S1+S2/t1+t2
Vcp.=45+75/0,5+0,75=120/1,25=96 kM/ год
3. 60 разів
4. За один период тело проходит 4
амплитуды, тогда за 4 периода - 16 амплитуд. Следовательно амплитуда колебаний будет равна 1 см.
Объяснение: За 1 период S1=4*хт, за 4 периода S2=16*xm xm=S2/16=16/16=1 см
за 4 не уверена
Автор ответа: YuraZu
0

Розв'язки на листочку.

Якщо щось незрозуміло, пиши в коментарі

Приложения:
Похожие вопросы