Предмет: Українська література, автор: smplencl

“Маруся” Г. Квітки-Основ’яненка : утвердження в ідеалізованих образах високих моральних морально - етичних якостей простої людини.
ДАЮ 90 БАЛІВ

Ответы

Автор ответа: babasoveli2013
3

Ответ:

Ваше запитання не зовсім чітке, але, здається, ви хочете визначити стиль твору "Маруся" Г. Квітки-Основ'яненка.

За вашим описом, можна визначити, що текст містить "ідеалізовані образи високих морально-етичних якостей". Це характерно для художнього стилю, оскільки художня література здебільшого спрямована на створення образів та висвітлення емоційних та моральних аспектів.

Автор ответа: brandod838
20

Ответ:

"Маруся" Григорія Квітки-Основ'яненка — твір, який вражає своєю глибокою гуманістичною спрямованістю та ідеалізацією простої людини. У романі зобразжено образ героїні Марусі, яка втілює в собі високі морально-етичні якості, характерні для ідеалізованого типу особистості.

Маруся, як головна героїня, відзначається великими моральними принципами та доброчесністю. Її вірність, самопожертвування і готовність жертвувати власним щастям для блага інших підкреслюють її виняткові моральні якості. Вона виступає символом чистоти та великодушності в середовищі соціальних та економічних турбуленцій.

Квітка-Основ'яненко втілив у Марусі ідеал жіночності, що поєднується з міцністю духу. Героїня володіє рисами альтруїзму та душевної щедрості, що робить її образ невимовно привабливим та взірцевим.

Такий позитивний образ Марусі допомагає підкреслити важливість внутрішніх якостей людини незалежно від її соціального статусу чи економічного положення. Твір Григорія Квітки-Основ'яненка "Маруся" стає своєрідною гімнією високим моральним ідеалам, спонукаючи читача до самопокращення та співчуття до оточуючих.


smplencl: Nice
Похожие вопросы
Предмет: Русский язык, автор: danilapasin12345
Определить тип речи, аргументировать свой ответ примерами из текста
Текст № 1
По стенам, около картины, лепилась в виде фестонов паутина, напитанная пылью; зеркала, вместо того, чтобы отражать предметы, могли бы служить скорее скрижалями для записывания на них, по пыли, каких-нибудь заметок на память. Ковры были в пятнах. На диване лежало забытое полотенце; на столе редкое утро не стояла не убранная от вчерашнего ужина тарелка с солонкой и с обглоданной косточкой.
Если бы не эта тарелка, да не прислоненная к постели только что выкуренная трубка, или не сам хозяин, лежащий на ней, то можно было подумать, что тут никто не живет, - так все запылилось, полиняло и вообще лишено было живых следов человеческого присутствия.

Текст № 2
Однажды Забавину понадобилось послать телеграмму в Архангельск, и он пошел на метеостанцию, на которой, ему сказали, была рация. Станцию он отыскал без труда по высокой радиомачте, от которой во все стороны к земле были туго натянуты тросы.
Поднявшись на крыльцо, Забавин постучал. Ему никто не ответил. Тогда он отворил дверь и вошел в дом. В комнате, в которую он попал, было еще три или четыре двери. Одна из них вдруг распахнулась, и выглянул паренек-радист. Увидев Забавина, он сделал подозрительное лицо.