Предмет: Физика,
автор: alisagorb
100 БАЛЛОВ яку швидкість має автомобіль масою 900 кг якщо він має імпульс 18000кг•м/с?
Ответы
Автор ответа:
1
Ответ:
20м/с
Объяснение:
Дано:
m=900кг
р=18000кг*м/с
=============
v-?
p=mv=>
v=p/m=18000/900=20м/с
Похожие вопросы
Предмет: Физика,
автор: kulobomba
Предмет: Математика,
автор: z89064572
Предмет: Геометрия,
автор: hhdbdhdjd
Предмет: Русский язык,
автор: ponyleey
Предмет: Математика,
автор: gernazarova03