Предмет: Физика, автор: snezhana7319

Знайти густину матеріала маса якого 20 г, а об'єм 9см³
Срочно!!!
Мне завтра здавать!!​

Ответы

Автор ответа: mishunya4234
1

Відповідь:

2,2 г/см³; 2200 кг/м³

Пояснення:

ρ=m/V=20 г/ 9см³ = 2,2 г/см³

2,2 г/см³ = 2200 кг/м³

Похожие вопросы